Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Bieg na ŻAR - lista uczestników

XIX BIEG GÓRSKI ŻAR 2017 (MIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIE 24.06.2017)

(w przypadku problemów ze stroną, spróbuj odświeżyć stronę)

Lp.NazwiskoImięData urodzeniaPłećKrajKlubMiastoZapłacono
1ADAMUSJOANNA1977KPOLSKAbrakMIKOŁÓW
2AdamusJarosław1984MPolskaBujakówtak
3AndryszczakWojciech1973MPolskaInfoplus Wojciech AndryszczakŻywiec
4AndrzejewskiDariusz1974MPolskaWodzisław Ślaskitak
5AntczakPrzemysław1982MPolskaHusaria Race TeamJaworznotak
6AntoniakJan1985MPolskaKęckie harpaganyKętytak
7BabickiMaciej1997MPolskaŻywiec
8BąbskiSzymon1979MPolskaKS Halny Węgierska GórkaUjsołytak
9Baran-GądekEwa1967KPolskaKraków
10BauerWIKTORIA2000KPolskaKędzierzyn-Koźletak
11BauerBogdan1971MPolskaKędzierzyn-Koźletak
12BiałeckiMaciej1969MPolskaLZS "Rykalec" ZarzeczeChybietak
13BizońTomasz1971MPolskaAndrychówtak
14BOBLAWALENTY1986MPOLSKABIERUŃ
15BOCZEKKRZYSZTOF1966MPOLSKAPER ASPERA AD ASTRAWODZISŁAW ŚLĄSKItak
16BogackiKarol1988MPolskaHusaria Race TeamJaworznotak
17BorowiakPiotr1976MPolskaBytomtak
18BROJMarcel1999MPolskaBROJ TEAM ŹLINICEŹlinice
19BUGAJSKIARTUR1972MPOLSKAJaBieGamDĄBROWA GÓRNICZA
20BuryRYSZARD1960MPolskaGilowicetak
21CaderAleksandra1998KPolskaŻywiectak
22chenikalooleksandr1991MUKReneylwow
23ChmuraPiotr2001MPolskaŁodygowice
24CisAdam1978MPolskaAŚ SosnowiecSosnowiec
25CzaplaPiotr1990MPolska1990Zabrzetak
26CzarnotaKrzysztof1971MPolskaEmilŻywiectak
27CzuwajKrzysztof1970MPolskaSpeed Team BrzeszczeBrzeszczetak
28DAWIECGABRIELA1976KPOLSKABiegiem Przez ChybieFRELICHÓWtak
29DobijaAndrzej1961MPolskaWęgierska Górkatak
30dobranskiybogdan1995MUKReneylwow
31DUDEKSZYMON1983MPOLSKAMIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIEtak
32DyrlagaMarcin1984MPolskaKS Halny Węgierska GórkaWęgierska Górkatak
33DzidowskiAleksander1981MPolskaZawiercietak
34FicońSzymon1996MpolskaPolitechnika KrakowskaSopotnia Wielkatak
35FidelokAdam1982MPolskaRokKochanowicetak
36FiguraAndrzej1951MPolskaHalny Węgierska GórkaCięcinatak
37FijakJan1973MPolskaSiennatak
38FijakJerzy1956MPolskaK.S.HALNY WĘGIERSKA GÓRKABielsko-Białatak
39FrankeMarek1962MPolskaKatowicetak
40FutymaDaniel1977MPolska-Kraków
41GabryśŁukasz1979MPolskaBielsko-Białatak
42GaikMaciej1975MPolskaBiegnij Bracie ZTZBujaków
43GarbatŁukasz1989MPolskaSosnowiectak
44GarncarczykAneta1974KPolskaŻywiectak
45GĄSIOREK WOJCIECH1977MPOLSKAMEBLO-LAND BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAtak
46GałuszkaHalina1971KPolskaAlpin Sport TeamPorąbkatak
47GemzaAnna1986KPolskaBalans TeamKatowice
48GóraSławomir1992MPolskaAlpin Sport TeamKorbielowtak
49GóralczykPaweł1987MPOLChocznia
50GrzesikAndrzej1959MPolskaNie zrzeszonysosnowiectak
51GrzonkaMonika1977KPolskaMONIA.Jastrzebie-zdrój
52GrzonkaAndrzej1977MPolskaMONIA.Zdrój
53HankusŁukasz1983MPolskabrakŚwinnatak
54Hała Rafał1976MPolskaShinkyokushin SosnowiecRokitno Szlacheckietak
55HermanAnna1976KPolska1976Siemianowice Śląskietak
56Hojdys-Łopatka Agnieszka1980KPolskaPromotion Góra Żar Międzybrodzie Żywieckie tak
57HoliszArkadiusz1978MPolskaLZS "Rykalec" ZarzeczeChybietak
58HulbójPaweł1987MPolskaJeleśniatak
59HYRKIELPAWEL1979MPolskaKrakow
60IwaneckiMariusz1985MPolskaSiemianowice śląskie
61JakubiecAnna1993KPolskaPrzybędzatak
62JanikMarcin1975MPolskaWorst EpidemicsPrzybędza
63JarolimMarcin1979MPolskaGoczałkowice-Zdrój
64JaworskaMarta1990KPolskaMysłowicetak
65Jędrzkiewicz Andrzej1964MPolskaŻywiectak
66KakusRastislav1977MSVKZákamennéZákamenné
67KakusováJarmila1981KSVKZákamennéZákamenné
68KANIAWIOLETTA1975KPOLSKAŻywiectak
69KASPEREKGRZEGORZ1975MpolskaMiędzybrodzie Bialskie
70KASTELIKWACŁAW1977MPOLSKAOSP RYCHWAŁDEKRYCHWAŁDEKtak
71KawaJoanna1977KPolskaAds Masna Krytyczna Mysłowice
72KaźmierczakMonika1984KPolskaTychy
73KILIARSKAVALENTYNA1990KUKRLkb RudnikNIKOLAEV
74KlagMarian1959MPOLSKATOP33Rybarzowicetak
75KlappholzAdriana1972KPolskaBiegiem przez ChybieDebowiectak
76KletaMateusz1987MPolskaBieruń
77KliszTomasz1981MPolskaHit The Trail TeamChoczniatak
78KocierzPiotr1975MPolskaKS Halny Węgierska GórkaŻywiectak
79KolankoLaura2005KPolskaŻYWIEC
80KolankoŁucja2006KPolskaŻYWIEC
81KolankoRobert1977MPolskaŻYWIECtak
82KolendaSławomir1996MPolskaMaków Podhalańskitak
83KonewkaFilip1987KPOLJaworznotak
84KonewkaBłażej1987MPolskaJaworznotak
85KopiecPrzemysław1990MPolskaTychytak
86KORZUSZNIKPIOTR1956MPOLSKALUXTORPEDA CZERWIONKACZERWIONKA-LESZCZYNYtak
87KowalczykPiotr1974MPolskaTP Papry 20Tychy
88KowalczykPaweł1974MPolskaTEAM NUTRILITE KĘTYKętytak
89KoziołGrzegorz1979MPolskaJaworzno
90KOŁOSIŃSKIWłodzimierz1966MPolskaZwardońZwardoń
91KrawczykJakub1992MPolskaSyngenITKrakówtak
92KrupaPrzemysław1983MPolskaBiegiem przez ChybieMnichtak
93KrupaAnna1987KPolskaHusaria Race TeamKrakow
94KrzykawskiArkadiusz1966MPOLSKASosnowiectak
95KUCHTAMIROSŁAW1964MPolskaKATOWICEtak
96KukułaSławomir 1990MPolskaANDRYCHÓWtak
97KupczakTadeusz1962MPolskaBrzuśniktak
98KupczakBogusława1967KPolskaBrzuśniktak
99KuśnierzKarolina1993KPolskaSALCESON BALERON TEAM POLSKACisiec
100LanyGrzegorz1972MPolskaKatowicetak
101LasekBartłomiej1984MPolskaOPP KatowiceZabrzetak
102LasekDariusz1972MPolskaByledobiec AninKozy
103LisZbigniew1952MPolskaKielcetak
104ListowskiAndrzej1968MPOLSKA-Bielsko-Białatak
105MachowiakAdam1984MPolskaKatowice
106MAGIERAJANUSZ1963MPolskaFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKItak
107MAJKRZAKMARIUSZ1976MPOLSKApocancerowaniSUCHA BESKIDZKAtak
108MAJORSYLWIA1983KPolskaST TEAMWANATYtak
109MALINAJOANNA1986KPolskaJaworznotak
110MalinkaJiri1953MSVKZakamenne
111MalinkaJán1989MSVKZákamennéZákamenné
112MarekEwa1992KPolskaNiesamowici SportowcyKraków
113MarkiewiczDamian1978MPolskaMarkiewicz TeamAndrychow
114MaślankaTomasz1972MPolskaKRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaBytomtak
115MASŁYKANNA1963KPolskaKRAKÓWtak
116MatuszczykMarek1979MPolskaRYBNICKA GRUPA BIEGOWARybnik
117MatuszczykGrażyna1979KPolskaRYBNICKA GRUPA BIEGOWARybnik
118MatuszekPrzemysław1996MPolskaCieszyntak
119MAŁYSIAKRYSZARD1981MPolskaPKS OlimpijczykGilowicetak
120MędralaJacek1974MPolskaMędrala Team Bielsko-BiałaBielsko-Białatak
121MędralaCzesław1946MPolskaMędrala Team Bielsko-BiałaBielsko-Biała
122MendeckaMichalina1992KPolskaMOSiR Łaziska Górne Łaziska Górnetak
123MendeckaDaria1990KPolskaMOSiR Łaziska GórneŁaziska Górne
124MichalecMateusz1995MPolskaChełm Śląskitak
125MoczekTomasz1978MPolCross Straceńców TeamGłogówtak
126MojżyszekMariusz1985MPolskaBronów
127MotykaAgata1965KPolskaKS Halny Węgierska GórkaŻabnicatak
128MOTYKATADEUSZ1955MPOLSKAHALNY-WĘG.-GoRKACISIECtak
129MYNARSKIDAMIAN1989MPOLSKAJANOWICEtak
130MyśliwiecJan1965MPolskaamator ŚlemieńŚlemień
131Naglik Marcin 1981MPolska Jawiszowice
132NIEUWAZNYPAWEŁ1971MPOLSKAAMATORKOCIERZ MOSZCZANICKItak
133NOSALIKMAREK1965MPOLSKAMTAŻYWIECtak
134NYTKOMAŁGORZATA1984KPOLSKAWIEPRZtak
135OchałekMariusz1994MPolskaKatowicetak
136OlszowskiWładysław1967MPolskateam nabiegowkach.pl Międzybrodzie Bialskietak
137OLSZOWSKIKRZYSZTOF1976MPOLSKAMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEMIĘDZYBRODZIE BIALSKIEtak
138OrkwiszewskaAleksandra1986KPolskaTTA BieruńBieruńtak
139OsińskiPaweł1979MPolskaBiegaj z TreneramiGliwicetak
140OtrębaArkadiusz1997MPolskaKrakówtak
141OżgaSebastian1988MPolska1988Tychytak
142PAJESTKAMAREK1988MpolskaWęgierska Górka
143PapieżSzymon1987MPolskaBiałka
144ParcheniakJacek1968MPolskaKatowicetak
145PasiekaPrzemysław1980MPolskaPO ROBOCIEKatowice
146PawlikMichał1979MPolskaTrekmondoZabrzeg
147PawlikAntoni2005MPolskaSP10 TychyTychytak
148PawlikMarcin1979MPolskaTychytak
149PiętkaKlaudia1999KPolskaŻywiectak
150PiętkaMarcin1976MPolskaŻywiectak
151PietrasinaJarosław1999MPolskaŻywiectak
152PietyraSzymon1987MPolskaJeleśniatak
153PolaczekTomasz1988MPolskaTTA BieruńBojszowy
154PorębskiMarek1971MPolskaSpeed team BrzeszczeOświęcim
155PronAdam1975MPolskaIPRONMANKatowice
156PtakZbigniew1952MPolskB$ZK RELAK$Kozy
157PUDAKRZYSZTOF1978Mpolskajeleśniatak
158PYTELJANUSZ1958MPOLSKASSOKÓŁ ZAKOPANE-SOSNOWIECSOSNOWIECtak
159PłonkaPaweł1987MPolskaMCKiS JaworznoJaworzno
160Płoskonka Maciej 1987MPolska Skawina
161RACHWOLJANUSZ1970MPOLSKARUDA ŚLĄSKA
162RachwolKrzysztof1979MPolskaHospicjum Św.FranciszkaŚwiętochłowicetak
163RaczekRomuald1963MPolskaŻywiectak
164RączkaJarosław1971MPolskaŻywiectak
165ROZMUSMARZENA1974KPOLSKABOJSZOWY NOWEtak
166RUSINANNA1981KPOLSKAPORĄBKAtak
167RułaTomasz1994MPolskaChocznia
168RyśWacław1957MPolskaZARABIE-biegaMYSLENICE
169Ścieszkawojciech1973MPolska13 elt Kraków - BaliceKrakówtak
170SemenowyczNatalija1995KUKRRUDNIKKiwszowata
171SikoraAlicja1952KPolskaTEAM SIKORABielsko Białatak
172SikoraStefan1949MPolskaTEAM SIKORABielsko Białatak
173SimonPaweł1972MPolskaBędzin
174SimonOskar2001MPolskaBędzin
175SiwczykAndrzej1957MPolskaSiła UstrońUstroń
176SkalskaAnna1980KPolskaFestiwal Biegowy w Krynicy ZdrójBytomtak
177SkomorowskiStanisław1957MPolskaRybniktak
178SkórczewskiMichał1996MPolskaKozakowice Górnetak
179SkowronekKatarzyna1990KPolskaŻYWIEC
180SkrzypczakMirosław1971MPolskaBalans TeamKatowice
181StankiewiczRobert1992MPolskaŻywiectak
182StebelPiotr1969MPolskawybierzSkczówtak
183StoszekŁukasz1996MPolskaUstrońtak
184StrausMichał1986MPolskaZabierzów biegaZielonkitak
185SubikTomasz1985MPolskaGliwicetak
186SwatekAnna1990KpolskaŁobodno
187SzatanikZbigniew1968MPolskaUjsołytak
188SzczypkaPiotr1989MPolskaBIEGIEM PRZEZ CHYBIEChybietak
189SZCZYPKARAFAŁ1975MPolskaPorąbkatak
190SzojdaDaniel 1989MPolskaWRTG TeamTychytak
191SzojdaKarolina1992KPolskaTychytak
192SzpilaMarek1981MPolskaKęckie Harpagany Kętytak
193SzubartKrzysztof1975MpolskaRacibórztak
194SzwedRenata1974KPolskaCzechowice-Dziedzice
195SzymońskiMarek1975MPolskaPanŻywiectak
196TARNOWSKAEDYTA1988KPolskaGliwicetak
197TiahnybokPaweł1972MPolskaSOCIOS Górnik & S.A.S.Kalety
198TomaszewskiDariusz1978MPOLDąbrowa Górniczatak
199TomczykMaksymilian2002MPolskaŁodygowicetak
200TykaEdward1943MPolskaAmatorświetochłowice
201UlfikRafał1987MPolskaAlpin Spor TeamZabrzetak
202VERETSKYIPAVLO1985MUKRLkb RudnikDONETSK
203WASZTYLTOMASZ1969MPolskaBielsko-Bialatak
204WidlarzGrzegorz1984MPolskaBielsko-Białatak
205WilkMariusz1966MPolskaPyskowicetak
206Wiśniewska-UlfikDominika1986KPOLSKAAlpin Sport TeamZabrzetak
207WójcikAdam1997MPolskaHusaria Race TeamChoczniatak
208ZajkowskiŁukasz1991MPolskaChorzówtak
209ZapórKrzysztof1979MPolskaVegan HeroCzechowice-Dziedzicetak
210ZĄTEKDAWID1978MPolskaMIĘDZYBRODZIE - BIALASKIEtak
211ZAWISZJÓZEF 1956MPolskaBielsko-Białatak
212ZIELIŃSKIŁUKASZ1979MpolskaTarnowskie Góry
213ZONTEKMATEUSZ1981MPolskaBielsko-Biała
214ŻUREKTOMASZ1979MPolskaST TEAMBOROWIANKAtak
215ZYZAŃSKIPAWEL1976MPOLSKARADZIECHOWYtak
216ŁenykZygmunt1992MPolskaKraków
217ŁopatowskiMichał1986MPolskaOSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI KRAKÓWKrakówtak
218ŁukańkoPatrycja1999KPolskaŻywiectak
219ŁyczkoJanusz1966MPolskabiegamSobieBielsko-Białatak